O firmie

Power2GO jest firmą, która posiada urządzenia vendingowe na wynajem. Posiadamy w swojej ofercie urządzeniu Necta, Fas, Saeco, Waterlogic, WaterCoolers, Hyundai oraz Ion. 

Nasze automaty przeznaczone są do miejsc publicznych, placówek oświaty, zakładów pracy, placówek państwowych - są one też doskonałym wyborem dla gastronomi, ponieważ posiadamy w swojej ofercie ekspresy z linii Professional. 

Zastosowanie przez nasz wysokiej jakości produkty. Pozwalają na zachowanie odpowiedniego standardu w obiektach gdzie prowadzona jest współpraca - m.in. świeżo palona kawa, specjalnie dobrane ziarna kawowca z Brazylii oraz zastosowanie wysokiej jakości zestawów filtrujących Brita Purity oraz 3M Filtr dla naszych automatów i ekspresów pozwalają wydobyć idealny smak i aromat, w każdym z naszych urządzeń. 

Wysokiej jakości produkty spożywcze, świeże i zielone, słone i słodkie przekąski przystosowane dla oświaty oraz zakładów pracy.  

Naszą ofertę uzupełniają zimne i gorące napoje, kanapki i dania obiadowe oraz dystrybutory do wody z filtrami UV dla placówek medycznych.

Zastosowanie innowacyjnych technologii telemetrycznych pozwala na płatność kartą, karta pracowniczą oraz monitorowanie bieżących potrzeb naszych klientów oraz partnerów.

 

FCPB SP. Z O.O.
ul. Cieszyńska 70, 43-300 Bielsko-Biała

biuro@p2go.pl

 

Serwis urządzeń: + 48 795 747 777
Kontakt: +48 534 106 969
Zamówienia: + 48 795 707 777

 
(C)2019 -Power2Go.pl - Dystrybutor automatów do kawy/kawomatów, filtry do wody, automaty spożywcze.
pozycjonowanie stron bielsko